|
Het bergbezinkbassin is klaar. |
Alle pompen en aansluitingen zitten erin. Het straatwerk van het parkeerterrein is weer aangelegd. De bovenkant van het bassin wordt opgenomen in een verkeersplateau. Dat dient dan straks als basis van de toekomstige nieuwe ontsluiting Uiterdijksehof van Overmeer Zuid. De geplande facelift van Overmeer waarin de Uiterdijksehof wordt heringericht zal de komende tijd worden voorbereid.
Project rioolaanpassing Overmeer afgesloten
De tijdelijke bouwweg voor het project is verwijderd en de voetbalvelden worden teruggebracht in de oorspronkelijke staat.
De aanleg van de nieuwe riolering in de Wethouder Bloklaan is voltooid. In het najaar gaan we plekken in de rijweg van de Wethouder Bloklaan die het meest zijn verzakt opnieuw bestraten met de bestaande straatstenen.
En daarmee is het project Rioolaanpassing Overmeer afgesloten.