Acht inwoners van Ankeveen beleefden deze week een leuke middag met de nieuwe OV-op-Maatbus.
Na een bezoek aan de markt genoten de dames van koffie met taart en een plezierige rit. ‘Wat een uitkomst, deze bus is ideaal’, aldus Henriëtte van der Pauw, ‘en handig als je verder wilt reizen, bijvoorbeeld naar Amersfoort of Schiphol.’ Henny de Gast vult aan: ‘Ik kom niet vaak meer in Hilversum, maar dit maakt het een stuk makkelijker. Ik ga dit zeker vaker doen.’
Volgens Tiny Steutel is de bus van grote waarde voor minder mobiele dorpsgenoten: ‘Fantastisch dat iedereen nu weer makkelijk op stap kan.’ De dames waren het helemaal eens over de meerwaarde van de nieuwe verbinding voor het dorp. Tijdens de koffie werden meteen plannen gemaakt voor een volgend uitje.
Meer informatie over de nieuwe OV-verbinding
Wilt u ook mee met de bus? De OV-op-Maatbus rijdt op aanvraag van Ankeveen naar station Hilversum en terug. Reserveren kan tot een uur van tevoren via de app OV-op-Maat of telefonisch.
Inwoners zijn van harte welkom op woensdag 26 november om 10.30 uur bij de Vriendschapskring (Stichtse Kade 1a). Tijdens dit koffie-uurtje voor ouderen wordt meer uitleg gegeven over de nieuwe dienst. U kunt ook meer informatie vinden op www.transdev.nl/ovopmaat.